M jak Mrówka

Kategoria - Urządzanie

Meble plecione dla miłośników natury

Meble plecione dla miłośników natury

Sezon letni to dobry czas na meble plecione. Fotele, sofy, stoły czy regały wykonane z rattanu, wikliny lub trawy morskiej są na topie od lat. Ich powodzenie tłumaczy naturalne pochodzenie, atrakcyjne wzornictwo i przyjazna aura jaką tworzą zarówno w stylizacji wnętrz, jak i ogrodów czy tarasów oraz balkonów.

Balkon tętniący życiem!

Na balkonie też może być życie!

Do czego to doszło… Zwykły skromny balkon może stać się kawiarnią, klubem, a nawet dyskoteką. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by był miejscem do ćwiczeń, a dla najmłodszych plażą czy piaskownicą. Zapaleni ogrodnicy mogą na nim uprawiać paprykę, sałatę i pomidory.

Trend shelfie – co to takiego?

Trend shelfie – co to takiego?

Wszyscy doskonale już wiemy, czym jest selfie. Zdjęcia własnej twarzy, zarówno pojedyncze, jak i grupowe robią wszyscy już od ładnych paru lat. Impreza rodzinna, gala rozdania Oskarów czy też nauka w dresie – każdy powód jest dobry, aby zrobić zdjęcie i wrzucić na Instagram. Czym w takim razie jest podobne w nazwie shelfie?

Hamak na stelażu – odrobina letniego luksusu

Hamak na stelażu – odrobina letniego luksusu

Niczego nie cenimy sobie, tak jak błogiego wypoczynku i chociaż najbardziej smakuje ten na świeżym powietrzu, nie zawsze mamy możliwość, żeby z niego w tej formie skorzystać. Najlepiej zatem połączyć jedno i drugie. Mobilny hamak na stelażu to fantastyczne rozwiązanie zarówno do ogrodu, jak i do wnętrza naszego domu.

Plakaty – stare formy, nowa moda

Plakaty – stare formy, nowa moda

Na przestrzeni ostatnich lat niesamowicie modne, potrafią odmienić prawie każde wnętrze. Duże i małe, dostępne w każdej tonacji kolorystycznej. Plakat zszedł z afiszy reklamowych i rozgościł się na dobre w naszych mieszkaniach. Sięgamy też po dawne plakaty – świadectwo historii i artystycznych dokonań dawnych plakacistów.