M jak Mrówka

Kategoria - Urządzanie

Chwasty z ogrodu do kuchni

Chwasty z ogrodu do kuchni

Jadalne chwasty to lekceważone przez nas bogactwo smaków – spotykamy je na grządkach, rabatach czy trawniku, Widzimy je także na polach czy łąkach podczas letnich spacerów. Zazwyczaj po skrupulatnym wyrwaniu zasilają kompost lub w najlepszym razie są przez nas obojętnie omijane, a przecież mogą być największą atrakcją kulinarną!

Poduszki boho – stylowe dodatki o miękkiej fakturze

Poduszki boho – stylowe dodatki o miękkiej fakturze

Zew natury, wyraźne ekotrendy, motywy etniczne, odrobina magii nawiązująca do egzotycznych wierzeń ludowych, a jednocześnie swoboda aranżacyjna w duchu artystycznego nieładu i hipisowskiej wolności to główne wyróżniki stylu boho. O jego wyrazistości we wnętrzach decydują dodatki – na przykład niebagatelne, dekoracyjne poduszki.

Biurko w zieleni

Biurko w zieleni

Praca i nauka zdalna powoli wpisują się w nasz styl życia. Długodystansowa perspektywa pracy w domu coraz bardziej skłania nas do stworzenia przestrzeni sprzyjającej nie tylko skupieniu, ale również zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Otoczmy więc swoje domowe biurka zielenią!

Zasłony na lato

Zasłony na lato

Lato inspiruje do zmian wystroju okien – przeszklenia powinno budować atmosferę relaksu. Pole do twórczej inwencji dają nam zasłony, które o tej porze roku odgrywają szczególną rolę dekoracyjną i funkcjonalną. Jak wybrać letnie zasłony?

Doniczki i osłonki betonowe czy betonopodobne?

Doniczki i osłonki z betonu czy betonopodobne?

Moda na stylizacje wnętrz z wykorzystaniem surowego waloru betonu nie traci na wartości. Ten ascetyczny w wyrazie materiał ma bowiem w sobie to coś – prostotę i niezobowiązujący, wpisujący się w każdy wystrój, popielaty kolor. Dodatki wnętrzarskie w postaci dekoracyjnych betonowych donic, doniczek i osłonek wieńczą popularność, a produkty z innych...