M jak Mrówka

Kategoria - Ogród

Modny szary ogród

Ogród w modnych szarościach

Szary to kolor, który gwarantuje ponadczasową aranżację domu czy mieszkania – nie tylko doskonale sprawdza się we wnętrzach, ale też w plenerze. Elementy małej architektury czy dodatki w tym kolorze świetnie komponują się z zielenią oraz każdą inną barwą roślin. Poza tym szary ogród jest bardzo trendy!

Rabaty żwirowe w przydomowych ogrodach

Rabata żwirowa w przydomowym ogrodzie

Rabaty żwirowe stanowią bardzo efektowny element aranżacji ogrodu. Żwir i naturalne kamienie doskonale sprawdzają się jako motyw dekoracyjny zarówno w ogrodach nowoczesnych, industrialnych, jak i naturalistycznych, wykorzystujących zastane fragmenty oraz ukształtowanie terenu.

Stare rzeczy w ogrodzie

Stare rzeczy w ogrodzie

Urządzenie ogrodu nie należy do małych inwestycji, jednak koszty można zminimalizować – wystarczy sięgnąć po stare rzeczy, które w ogrodzie zyskają nowe rzeczy – od czego nasza wyobraźnia i kreatywność!

Czyszczenie nawierzchni przydomowych

Czyszczenie nawierzchni przydomowych

Zarówno ścieżki, jak i podjazdy są narażone na częste zabrudzenia. Zamiatanie i oczyszczanie ich za pomocą ogrodowego odkurzacza pozwala jedynie pozbyć się nieprzywierających zanieczyszczeń. Zacieki, błoto, ślady po substancjach chemicznych lub mikroorganizmy wymagają już innego potraktowania.