M jak Mrówka

Pucharki do lodów – smak lata z Galicją

Pucharki do lodów – smak lata z Galicją

Upały zaczęły się w tym roku wyjątkowo wcześnie, a wraz z nimi wzrasta nasz apetyt na orzeźwiające desery. Lody, sorbety, lekkie schłodzone kremy i galaretki serwujemy w tym sezonie w eleganckich pucharkach do lodów firmy Galicja.

Pucharki do lodów – smak lata z Galicją

Lato nabierze smaku, gdy stworzymy dla degustacji pysznych deserów odpowiednią oprawę. I to nie tylko gdy urządzamy przyjęcie w ogrodzie czy na tarasie, ale nawet podczas codziennych rodzinnych czy nawet spożywanych w samotności posiłków. Pucharki do lodów, które ma w swojej ofercie firma Galicja to naczynia odpowiednie do serwowania wielu innych deserów. Dzięki kształtom znacznie atrakcyjniejszym niż te zarezerwowane dla miseczek czy talerzyków oraz zróżnicowanej wielkości można je stosować w sposób mniej konwencjonalny. Pucharki lodowe dodadzą urody nie tylko deserom.

Pucharki do lodów – smak lata z Galicją

Pucharki lodowe do wielu zadań

Efektowne pucharki firmy Galicja wykorzystamy także, gdy będziemy mieli ochotę na orzeźwiający sorbet, pyszny letni deser z dodatkiem lodów, owoców lub bitej śmietany. Ja od jakiegoś czasu sięgam po nie także wtedy, gdy chcę mieć dobry nastrój od rana – podana w nich granola sprawia, że nawet najtrudniejsze zadania, które mam do wykonania, czynią poranek radośniejszym! Pucharki lodowe goszczą także na moim stole podczas wizyt i przyjęć. Doskonale prezentują się w nich kolorowe dipy do sałatek i przekąsek. Sprawdźcie też, jak efektownie wyglądają w nich lekkie sałatki owocowe. Pucharki do deserów o większej pojemności z powodzeniem wykorzystuję również do serwowania warzywnych inspiracji.

Pucharki do lodów – smak lata z Galicją

Naczynia na miarę potrzeb

Tak wielostronne wykorzystanie szklanych pucharków do lodów Galicji jest możliwe dzięki efektownym ponadczasowym kształtom. Miłośników klasycznego designu usatysfakcjonują wyroby z bezbarwnego szkła o pojemności 450 ml. Tak duża pojemność oraz uniwersalna forma szerokiego kielicha zachęca do wykorzystania w wielu rolach.

Miłośnicy bardziej dekoracyjnych produktów sięgną po pucharki do lodów zdobione lekkim wzorem, wykonane ze szkła bezbarwnego. 290 ml to wystarczająco dużo, by podać efektowny letni deser, który wzbudzi zachwyt biesiadników.

Jeśli zależy nam na stylowym podaniu lodów, powinniśmy wybrać wykonane z przezroczystego szkła pucharki do lodów CORNET w kształcie rożków z wzorem typowym dla cukierniczych wyrobów. Podany w nich zimny deser będzie wyglądał efektownie.

Atutem produktów oferowanych przez Galicję jest wysoka jakość szkła, z którego je wykonano. Jest ono odporne na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu wyroby te będą nam służyć przez lata.

Ania

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *