M jak Mrówka

Deszczownia Kameleon, czyli radość kąpieli

Deszczownia Kameleon, czyli radość kąpieli

Chcecie dowiedzieć się, jak niewielkim kosztem zażywać komfortowej kąpieli pod natryskiem? Wybierzcie tak jak ja deszczownię Kameleon!

Moja łazienka jest niewielka, dlatego w trakcie remontu starą wannę wymieniłam na kabinę prysznicową. Żyję szybko, zazwyczaj nie miałam czasu na długie kąpiele, na co dzień korzystałam z natrysku. Relaksacyjną kąpiel w wannie w pełni zastąpiła mi deszczownia – nic tak nie uspakaja mnie po całodziennych zmaganiach z życiem, jak wieczorny odprężający natrysk w strugach domowego deszczu.

DoDeszczownia Kameleon, czyli radość kąpielimowe SPA

Deszczownia ma znacznie większe wymiary niż słuchawka prysznicowa oraz więcej otworów wypływowych. Dzięki temu efekt rozproszenia strumienia płynącej z góry wody zapewnia nie tylko przyjemny relaks, ale działa też niezwykle odprężająco. System napowietrzania wody sprawia, że zmieszana z pęcherzykami powietrza tworzy delikatną kaskadę deszczu. Ja wybrałam deszczownię również ze względów ekonomicznych – system napowietrzania powoduje bowiem, że zużywamy mniej wody. Zdecydowałam się na deszczownię Kameleon marki Invena – nie tylko czyni, że zwykły prysznic zmienił się w komfortową, odprężającą kąpiel, ale dzięki energetyzującej barwie słuchawek deszczowni i natryskowej buduje również charakter wnętrza.

Stawiam na jakość!

Należę do osób wymagających, nie lubię bylejakości, dlatego wyposażając łazienkę decydowałam się na solidne, trwałe i funkcjonalne wyposażenie. Deszczownia Kameleon to produkt wysokiej jakości. W komplecie, oprócz dużej górnej deszczownicy typu slim grubości 3 mm, znajduje się również natrysk ręczny. W główce słuchawki deszczowni zamontowano przełącznik funkcji, który umożliwia optymalne ustawienie strumienia słuchawki na normalny, bicz wodny lub mieszany. Z prysznica korzystają także inni członkowie mojej rodziny, dlatego też dzięki regulowanemu przyciskiem uchwytowi suwakowemu, z łatwością możemy dopasować wysokość natrysku do wzrostu męża czy dzieci. Utrzymaniu słuchawki w czystości służy system anti-calc – silikonowe wypustki sprawiają, że bez problemu usuwam osady kamienne z tarczy słuchawki natryskowej i deszczownicy. Gwarancją trwałości jest również chromowany wąż ze stali nierdzewnej o podwójnym splocie. Zaś udogodnieniem, które ucieszyło hydraulika są regulowane uchwyty montażowe, dzięki którym instalacja deszczowni przebiegła szybko i sprawnie.

   Deszczownia Kameleon, czyli radość kąpieli  Deszczownia Kameleon, czyli radość kąpieli

Radość dla oczu

Deszczownia Kameleon wpisuje się również w najnowsze trendy wzornicze. Zarówno deszczownica, jak i słuchawka prysznicowa są dostępne w czterech kolorach: białym, pomarańczowym, różowym oraz turkusowym. To barwy będące odpowiedzią na potrzeby współczesnego designu. Ja wybrałam pomarańcz, dzięki temu kolorowi moja łazienka utrzymana w gamie szarości, dostała duży zastrzyk energii. Moja koleżanka, która także zdecydowała się na deszczownię Kameleon, postawiła na róż – doskonale wpisze się w damski buduarowy styl.

Ania W. 

 

 

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *