M jak Mrówka

Z klejem Soudabond Easy polubisz remont

Z klejem Soudabond Easy polubisz remont

Podczas prac remontowych należy zadbać nie tylko o dobór właściwych materiałów budowlanych czy wykończeniowych. Na sukces tych przedsięwzięć wpływ mają także dodatki, choćby odpowiednio dobrany klej. Moim faworytem został klej poliuretanowy Soudabond Easy – nowość w ofercie Soudal.

Z klejem Soudabond Easy polubisz remontDecyzja o remoncie nie należy do łatwych. Z jednej strony przystępujemy do realizacji naszych marzeń, co niewątpliwie dodaje nam skrzydeł, z drugiej podejmujemy skomplikowane pod wieloma względami wyzwanie. Aby efekt końcowy był dla nas w pełni satysfakcjonujący, musimy wykazać się zdolnościami organizacyjnymi i szczegółowo zaplanować całe przedsięwzięcie. Należy przy tym pamiętać, że wybór właściwych materiałów budowlanych jest równie istotny jak dobry projekt czy pieczołowicie dobrane dodatki.

Uniwersalny klej do wszystkiego

Bardzo wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest nowość w ofercie Soudal – klej poliuretanowy Soudabond Easy z innowacyjnym aplikatorem Genius Gun. Ogromną zaletą Soudabond Easy jest jego uniwersalność. Można go stosować w pracach budowlanych, instalatorskich i uszczelniających, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Z jego pomocą bez trudu przykleimy do podłoża płyty gipsowo-kartonowe i włókno-cementowe w technologii suchej zabudowy, zamocujemy parapety, listwy i różnego rodzaju elementy dekoracyjne. Z powodzeniem możemy wykorzystać Soudabond Easy do budowania ścianek działowych, przepierzeń, ekranów czy obiektów małej architektury. Doskonale sprawdzi się również przy ocieplaniu garaży, wiat i kontenerów, a także przy izolacji lub naprawie poddaszy i dachów.

Z klejem Soudabond Easy polubisz remont Z klejem Soudabond Easy polubisz remont

Wygoda i oszczędność z Soudabond Easy

Dzięki aplikatorowi Genius Gun klej Soudabond Easy jest łatwiejszy i wygodniejszy w aplikacji niż inne tego typu produkty. Nowatorski uchwyt pozwala na dozowanie kleju nawet jedną ręką, co ma szczególne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa w sytuacji, kiedy wykonujemy prace na wysokości lub w pozycji wymagającej stałej asekuracji. Konstrukcja aplikatora, który wyposażony jest w specjalny korek zabezpieczający, umożliwia także przerwanie i wznowienie pracy w dowolnym momencie, bez ryzyka zablokowania zaworu. Równie ważna jest gwarancja precyzyjnej, a co za tym idzie oszczędnej aplikacji. Genius Gun daje nam pełną kontrolę nad ilością wypuszczanego z puszki kleju – w ten sposób maksymalnie ograniczamy jego zbędne naddatki.

Zaletą Soudabond Easy jest również to, że nie spływa z pionowych powierzchni, nie wymaga podpierania klejonych elementów, jest szybkoschnący i w razie potrzeby daje się malować. To łatwy w użyciu klej budowlany, na którym zawsze można polegać.

Ania

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *