M jak Mrówka

Radość z podlewania

Radość z podlewania

Odpowiednie zraszanie ogrodu to konieczność, jeśli chcemy cieszyć się urodą posadzonych w nim roślin. Jednak skręcający się podczas podlewania wąż ogrodowy może być dużym utrudnieniem. Za sprawą zwijacza na wąż ERGO XS firmy Cellfast prace ogrodnicze stały się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze!

Radość z podlewaniaKocham mój ogród, dlatego staram się, by był regularnie nawadniany. I chociaż zraszanie roślin to dla mnie czas relaksu i refleksji przed rozpoczynającym się dniem i po jego zakończeniu, to jednak ręczne podlewanie bywa kłopotliwe, nawet gdy tak, jak u mnie powierzchnia ogrodu nie jest zbyt duża. Zdarza się, że wąż skręca się, co blokuje dopływ wody. Wówczas muszę oderwać się od pracy, by go prostować. Ten sezon będzie jednak już inny – a wszystko dzięki zwijaczowi ERGO XS. Zmienił on całkowicie moje myślenie o urządzeniach ogrodniczych.

Radość z podlewaniaFunkcjonalne podlewanie

W tym sezonie moim odkryciem jest nowoczesny i kompaktowy zwijacz w zestawie z wężem 3/8″ o długości 12 m, zraszaczem prostym ERGO oraz szybkozłączami. Jest lekki i poręczny, dlatego doskonale sprawdza się w mobilnych pracach ogrodowych. Został wyposażony w zintegrowane uchwyty do wpinania zraszacza, co sprawia, że jest on zawsze pod ręką i mi nie przeszkadza. Można go zamontować po obu stronach zwijacza. Ale lista jego atutów jest dłuższa, niewątpliwie należy do nich składana rączka, która umożliwia wygodne przenoszenie zwijacza i zajmuje mało miejsca. Nie ma też problemów ze zwijaniem węża, ułatwia je wyprofilowana obrotowa korbka.

Radość z podlewaniaZwijacz na lata

Zwijacz na wąż ERGO XS to produkt, który doskonale pasuje do nowoczesnej architektury mojego domu i ogrodu. Jego estetyka bazuje na modnych rozwiązaniach minimalistycznych i doskonale współgra z funkcją tego sprzętu. Warto zawiesić go na ścianie – do zestawu dołączono bowiem również wieszak, umożliwiający zawieszenie na nim zwijacza. Produkt ujął mnie również solidnym wykonaniem – zaprojektowano go z myślą o wieloletnim, intensywnym użytkowaniu. Zadowoli także ekologów, ponieważ jest wykonany z tworzywa łatwego do przetworzenia. Wygląd zwijacza jest spójny z aktualną linią produktów wodnych Ergo. 

Ania

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *