M jak Mrówka

Polbram na straży posesji

Polbram na straży posesji

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Miłośników nowoczesnej architektury zainteresują systemy Nikola II oraz Bona – ich atuty to oszczędny w formie design oraz kompletny, przemyślany w każdym detalu system obejmujący wszystkie elementy niezbędne, by powstało solidne i piękne ogrodzenie.

Ogrodzenie posesji to konieczność – buduje przede wszystkim nasze poczucie bezpieczeństwa, gwarantuje zaznaczenie granic, które można przekroczyć tylko za zgodą właścicieli posesji. Ma też do spełnienia ważne zadanie aranżacyjne, powinno bowiem tworzyć spójną kompozycję z architekturą domu i jego otoczeniem. Jeszcze do niedawna, by spełniało te wszystkie warunki, musieliśmy się liczyć z dużymi kosztami i nakładami pracy. Jeśli, tak jak ja, szukacie efektownego i solidnego ogrodzenia, zdecydujcie się na wybór jednego z systemów ogrodzeniowych firmy Polbram. Znajdziemy wśród nich takie, które będą odpowiednie zarówno dla miłośników nowoczesnego designu, jak i poszukujących bardziej klasycznych wzorów ogrodzeń. 

Polbram na straży posesji

Polbram na straży posesji Polbram na straży posesji Polbram na straży posesji

Systemy ogrodzeniowe Bona i Nikola II – uroda nowoczesnego designu

O tym, że ogrodzenie jest oprawą domu nie trzeba nikogo przekonywać – nawet zachwycający rozwiązaniami architektonicznymi budynek otoczony szkaradnym lub niedopasowanym do stylu elewacji murem czy płotem będzie odbierany jako mniej efektowny. A przecież właściwie dobrane ogrodzenie może być zapowiedzią dobrze zaprojektowanego domu i ogrodu. Z pewnością stworzy z nimi zgraną całość, jeśli będzie nawiązywać kolorem i formą do rozwiązań zastosowanych na elewacjach budynku. Z myślą o takich oczekiwaniach inwestorów powstały systemy ogrodzeniowe Polbram. Odpowiednią propozycją do nowoczesnych projektów architektonicznych, których wyznacznikiem jest minimalizm, będą systemy ogrodzeniowe Bona oraz Nikola II. System Bona wyróżnia horyzontalny układ tralek, który buduje rytm i porządek ogrodzenia. To bardzo modne rozwiązanie – na czasie są bowiem wszelkiego rodzaju wyraźnie poziome detale i rozwiązania: pasmowe okna, architektura pawilonowa i kubiczna. Jeśli jesteśmy miłośnikami bardziej bogatych form, wybierzmy system ogrodzeniowy Nikola II. Pionowy układ tralek urozmaica delikatny zgeometryzowany wzór usytuowany centralnie na przęsłach. Ogrodzenia Bona oraz Nikola II dzięki ażurowej budowie są lekkie optycznie, to ich dodatkowy atut. Można je więc wykorzystać na niewielkich działkach miejskich, gdzie nie będą zabierać cennej przestrzeni i tworzyć tło dla zieleni ogrodu. Ogrodzenia są dostępne w modnym kolorze antracytowym – taka kolorystyka to również ukłon w stronę nowoczesnej architektury.

 Polbram na straży posesji Polbram na straży posesji

Bona i Nikola II – przemyślane w każdym detalu

Jednak o zakupie systemu ogrodzeniowego Polbram przekonuje nie tylko efektowny design. Ich zaletą jest również kompletność. Wybierając je, mamy do dyspozycji nie tylko przęsła, ale również furtki (lewą i prawą) oraz bramy. Do dyspozycji mamy również wszystkie elementy montażowe, co sprawia, że nawet domorosły majsterkowicz poradzi sobie z samodzielną instalacją ogrodzenia. Polbram to też solidność – ogrodzenia są wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej stali. Solidna, zwarta struktura tego materiału sprawia, że ogrodzenie jest odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i kapryśne warunki atmosferyczne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest malowanie proszkowe. To wszystko sprawia, że nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram są bezkonkurencyjne!

Ania

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *