M jak Mrówka

Obrazy heksagonalne od Knor

Obrazy heksagonalne od Knor

Nowoczesne, a jednocześnie wzbogacone dekoracjami wnętrza są na topie. Obrazy heksagonalne marki Knor doskonale wpisują się w ten trend!

Ozdabianie wnętrz naszych domów wynika z naturalnej potrzeby ich ocieplenia i jednocześnie nadania pomieszczeniom indywidualnego charakteru. Sprawdzonym od wieków sposobem jest udekorowanie ścian obrazami. Jednak głównie ze względu na wysoki koszt dzieł sztuki ten sposób aranżacji nie należy do najbardziej powszechnych. Na szczęście dzisiaj wszyscy możemy cieszyć się pięknymi obrazami zdobiącymi nasze mieszkania. Na każdą kieszeń są choćby obrazy proponowane przez Knor. Atrakcyjną propozycją dla szczególnie wymagających będzie z pewnością seria obrazów heksagonalnych. W zgodzie z najnowszym designem jest zarówno ich nietypowa forma, jak i podążająca za modą tematyka.

Heksagon na czasie

Obrazy heksagonalne Knor należą do produktów, które z pewnością pozwolą odmienić otaczającą nas przestrzeń. O atrakcyjności heksagonów w dużym stopniu przesądza ich niebanalny kształt – przybierają one bowiem formę sześciokątów. W powodzi dominujących obrazów ujętych w kształt prostokątów ich oryginalna forma przyciąga wzrok i tworzy ciekawą alternatywę dla typowych prostokątów czy kwadratów. Sześciokątny kształt wyróżnia się wśród tego typu dekoracji i zwraca uwagę. Obraz ujęty w kształt heksagonu doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje oparte na czystości form geometrycznych. Dekoracje proponowane przez markę Knor mają wymiary 38 x 43 cm i chociaż mogą być samodzielną ozdobą ściany, doskonale wyglądają, gdy budują kompozycję stworzoną z kilku elementów. To wielka satysfakcja, gdy możemy samodzielnie zbudować za ich pomocą aranżację ściany! Tworzenie kompozycji będzie tym łatwiejsze, że szkło zastąpiono tworzywem sztucznym, co zmniejsza ciężar dekoracji, a także minimalizuje ryzyko jej uszkodzenia.

Obrazy heksagonalne od Knor

Obrazy Knor – tematy w zgodzie z trendami

Kształt ściennych dekoracji heksagonalnych jest na tyle intrygujący, że dopełniający go wzór nie spycha na dalszy plan atrakcyjnej formy i nie zaburza jej odbioru. Jednocześnie proponowane przez twórców obrazów motywy są w zgodzie z trendami. Do chętnie wykorzystywanych można zaliczyć desenie typu urban jungle – liście bananowca, monstery czy innych roślin tropikalnych, a także owoce ananasa – to motywy, które ożywią każdą przestrzeń. Mnie urzekły dekoracje z kaktusami w roli głównej, pełne uroku są także lawendowe pola czy też kwiaty magnolii. Nastolatkom z pewnością przypadną do gustu minimalistyczne heksagony z trafiającymi do nich sentencjami. Obrazy heksagonalne na dużych powierzchniach ścian tworzą spójną dekorację, dla której tłem są inne elementy nowoczesnego wykończenia i wyposażenia. Tego typu dekoracja sprawdzi się nie tylko w salonie. To również dobry wybór na ozdobienie pokoju nastolatka, naszych sypialni czy holu.

autor tekstu: Ania
zdjęcia: Knor


Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

Joanna Szot

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *