M jak Mrówka

Koronkowe kosze – estetyczne przechowywanie

Koronkowe kosze – estetyczne przechowywanie

Garderoby, schowki i pomieszczenia gospodarcze traktujemy zwykle po macoszemu, mniej przywiązując wagę do ich estetyki, a bardziej do funkcjonalności. Jedno drugiego jednak nie wyklucza – miły, romantyczny charakter mogą nadać temu miejscu dekoracyjne koronkowe kosze do przechowywania.

Koronkowe kosze – estetyczne przechowywanie

W dobie zalewu plastikowych przedmiotów w zakresie wyposażenia do przechowywania, także znajdziemy całą gamę pudeł, pojemników i koszy do poręcznego segregowania oraz porządkowania garderoby. Chociaż funkcjonalność jest podstawowym parametrem wyboru takich akcesoriów, warto zwrócić również uwagę na ich wygląd, pomysł estetycznej prezentacji i wykończenie.

Koronkowy walor koszy do przechowywania

Na szczególną uwagę zasługują proponowane w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach plastikowe pojemniki do przechowywania z misternym i delikatnym wzorem koronki.Ażur to motyw, który kojarzy nam się z domem, z ciepłą przytulną atmosferą, z sielskim klimatem. Wypełnienie półek i miejsc przeznaczonych do przechowywania w sposób dekoracyjny odpowiednio dobranymi koronkowymi pojemnikami napełni garderobę bardziej domowym, klimatycznym charakterem.

Pojemniki z dekoracyjnym wzorem często produkowane są w kolekcjach, co pozwala na skompletowanie dekoracyjnego zestawu pod względem wielkości, kształtu i co się z tym wiąże, przeznaczenia kosza. Warto rozejrzeć się za systemami pojemników wyposażonych w pokrywy, a także dodatkowe udogodnienia jak np. uszka, rączki czy kółka.

Koronkowe kosze – estetyczne przechowywanie

W koronkowych pojemnikach do przechowywania można również prezentować elementy dekoracyjne, bardzo efektownie wyglądają rośliny doniczkowe, a także sztuczne kwiaty, których ostatnio nie brakuje na stoiskach wnętrzarskich w wielu, do złudzenia imitujących prawdziwe, odmianach.

Koronkowe kosze – estetyczne przechowywanie

autor: Dominika
zdjęcia: Galicja, Domex, stock.adobe.com

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

Joanna Szot

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *