M jak Mrówka

Baterie Nyks mają styl!

Armatura oraz umywalka Nyks firmy Invena to doskonały sposób na nadanie łazience nowoczesnego wizerunku. Dzięki nim zyska klasę i reprezentacyjny charakter.

Remont łazienki to kluczowe zadanie podczas tego lata. Moja po raz ostatni była odnawiana 15 lat temu – z pewnością zasłużyła już sobie na nowy wizerunek. Chciałam, aby była nowoczesna, efektowna i oczywiście wyremontowana za rozsądną cenę. Wybierając materiały, najtrudniej było znaleźć odpowiednią armaturę oraz umywalkę. Z pomocą przyszła niezawodna Invena, producent nowoczesnej serii Nyks.

Baterie Nyks mają styl!

Baterie Nyks mają styl!Łazienka ze smakiem

Moja łazienka nie należy do szczególnie dużych, a ponieważ jest jedyna w mieszkaniu, musi spełniać zarówno funkcję rodzinnej, jak i reprezentacyjnej. Planując urządzenie i wykończenie tego pomieszczenia, najczęściej skupiamy uwagę na okładzinach ściennych i podłogowych oraz wyborze wanny, umywalki czy brodzika. Tymczasem, by efekt był naprawdę spektakularny, wykończenie powinno być dopracowane w każdym szczególe, dotyczy to również doboru armatury. Trudno jej nie zauważyć – jej specyficzne wzornictwo zawsze odcina się od sprzętów, którym towarzyszy, poza tym korzystając z armatury wielokrotnie w ciągu dnia siłą rzeczy zwracamy uwagę na jej wygląd. Jeżeli chcemy mieć modną, gustownie urządzoną i ponadczasową łazienkę, a jednocześnie musimy liczyć się z kosztami, wybierzmy baterie Nyks. To seria, przy której pomocy stworzymy nowoczesną i harmonijną aranżację tego wnętrza.

Baterie Nyks mają styl! Baterie Nyks mają styl! Baterie Nyks mają styl!

Baterie Nyks mają styl! Baterie Nyks mają styl!

Baterie Nyks mają styl!Nyks, czyli nowoczesny i praktyczny look

Wyróżnikami nowoczesnych sprzętów łazienkowych i baterii jest maksymalne uproszczenie kształtów oraz ich zdecydowana geometryzacja – najmodniejsze umywalki, miski ustępowe i bidetowe, wanny, brodziki, a także łazienkowa armatura przybierają proste kubiczne kształty. To również cechy baterii Nyks firmy Invena. Doskonale spełniają one zadanie wyznaczane współczesnym elementom wyposażenia łazienki, jakim jest przyciąganie uwagi. Oznaką ich nowoczesności jest idealnie gładka powierzchnia w kolorze chromu, wyraźnie zaznaczone krawędzie oraz konsekwencja kształtu. Prostopadłościenne trzon i wylewka baterii, płaski, oparty na planie prostokąta uchwyt oraz kwadratowe rozety mocujące pomogą zbudować wrażenie ładu i harmonii w każdej łazience. Projektanci serii Nyks pomyśleli też o wygodzie użytkowników – przykładowo ergonomiczny, idealnie dopasowany do dłoni uchwyt sprawia, że korzysta się z baterii komfortowo. Ponadto została ona wyposażona w perlator oszczędzający wodę.

Baterie Nyks mają styl! Baterie Nyks mają styl!

Nyks to kompletna oferta

Zgeometryzowana forma na planie prostokąta jest atutem, którym może się pochwalić także umywalka nablatowa Nyks – rozwiązanie identyfikowane z nowoczesnym designem, również inspirowane rozwiązaniami kubistycznymi. Wyeksponowana na blacie, jak żadna inna doda łazience szyku i elegancji. Nyks to seria kompletna, w jej skład wchodzą wszystkie potrzebne w łazience baterie: umywalkowa (wysoka do mis nablatowych i typowa, przeznaczona do umywalek wpuszczanych w blat), natryskowa, wannowa, bidetowa, prysznicowa oraz deszczownia o dużym i efektownym natrysku górnym.

Ania W.

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *