M jak Mrówka

Modny trend „mix & match” w Altom

Modny trend „mix & match” w Altom

Stylistyczny miks to dobry pomysł także na modną aranżację stołu. Projektanci zastawy coraz częściej przygotowują dla nas bazę pod „mix & match”, czyli jedną, dwie lub kilka kolekcji porcelany, których elementy są ze sobą spójne. Do szczególnie inspirujących należy propozycja Altom Design.

Współczesne trendy w aranżacji wnętrz pokazują, że można łączyć klasykę z nowoczesnością, przedmioty codzienne z eleganckimi, różne kolory i wzory. Aby stworzyć interesującą aranżację, warto czasem puścić wodze fantazji i złamać ogólnie przyjęte zasady kompozycji oparte na wykorzystywaniu elementów z tej samej kolekcji. Bogata oferta porcelany Altom Design będzie naszym niewątpliwym sprzymierzeńcem w budowaniu tego rodzaju aranżacji stołu – to niebanalne, modne wzornictwo, które będzie ozdobą każdego wnętrza.

Mix & match – z zasadami

Najważniejsze, żeby przy tworzeniu stylizacji znaleźć punkt wspólny, jakąś ideę, wokół której zbudujemy dekorację stołu, może to być na przykład tonacja kolorystyczna. W roli elementów spajających sprawdzą się również motyw dekoracyjny, kształt czy ogólny styl, ale pamiętajmy, że zgodnie z ideą „mix & match” aranżacja zawsze zawiera wiele wariantów poszczególnych naczyń, które można ze sobą niemal dowolnie „miksować”. Dzięki Altom Design zabawa deseniami, odcieniami i kształtami pomoże nam odświeżyć aranżację i całe wnętrze bez konieczności kupowania całkowicie nowego wyposażenia. Marka obejmuje szeroki wachlarz produktów od porcelany poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne.

Mix & match pełne zalet

„Mix & match” pozwala na połączenie bardziej wyrafinowanej porcelany, używanej tylko od święta z tą „zwykłą”, użytkowaną na co dzień. Jednocześnie pokazuje, że stare, z pozoru niemodne serwisy porcelanowe, z powodzeniem można zestawić z elementami z innej kolekcji, tworząc interesujący komplet. W moim domu bazę tworzą białe talerze oraz miski i salaterki Altom Design, które są dobrym punktem wyjścia do tworzenia różnorodnych kompozycji i w zasadzie pasują do wszystkiego. Czasem wystarczy zakupić jedynie jeden, wyrazisty element, aby ożywić swój stary serwis porcelanowy. Naszą zastawę można też odświeżyć kilkoma niedrogimi kubeczkami lub filiżankami. Ale najlepiej wyposażyć się w kilka nowych elementów, by całkowicie odmienić dotychczasową zastawę, która za każdym razem może być inna. Co powiecie na piękne kolekcje – czarnobiałą Cactus, niezwykle eleganckie Megan & Good Life i Konfetti czy też kwiatową Flower Jeans, romantyczną Enjoy & Dream oraz bardzo uniwersalną Urban? Ich użycie sprawi, że „mix & match” stanie się czystą przyjemnością dla każdego z nas
– po prostu wybieraj wzory i kolory, które kochasz, w towarzystwie których będziesz dobrze czuć się każdego dnia! Dzięki Altom Design możesz wybrać gotową aranżację albo skomponować idealny dla siebie zestaw samodzielnie. Określ co lubisz i poczuj, że ten styl Ci pasuje!

Szukaj produktów z wykrzyknikiem marki Altom Design w sklepach PSB Mrówka.

autor tekstu: Ania
zdjęcia: Altom Design

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

Joanna Szot

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *