M jak Mrówka

Baterie umywalkowe DOKOS, czyli dobry design za małe pieniądze

Baterie umywalkowe DOKOS, czyli dobry design za małe pieniądze

Bateria umywalkowa DOKOS to produkt w sam raz dla mnie – efektowne, modne wzornictwo, ciekawa kolorystyka i funkcjonalność – to cechy, które sprawiły, że zagościła na dobre w mojej łazience.

Moja minimalistyczna łazienka jest dopracowana w każdym szczególe. Motywem przewodnim jest kolorystyka – króluje w niej biel i antracyt. Nie było problemów z płytkami oraz ceramiką w tych odcieniach. Bardzo chciałam, żeby także armatura była utrzymana w tych barwach. Niestety w okresie kiedy wykańczałam łazienkę, takie baterie były trudno dostępne i dosyć drogie. Dzisiaj moim odkryciem, którym chcę się z Wami podzielić jest seria DOKOS z INVENY. Na początek wybrałam baterię umywalkową.

Estetyka na lata

Nową baterię umywalkową DOKOS wyróżnia dyskretna elegancja. Prosta, nie narzucająca się forma zgodna jest z najnowszymi trendami wzorniczymi. To design, który można już dziś określić jako klasykę wzornictwa. Jednouchwytowa stojąca bateria umywalkowa DOKOS występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Grafitowa wylewka z dyskretnym dodatkiem chromu jest ważnym elementem mojej biało-ciemnoszarej aranżacji. Nie tylko tworzy zgrany duet z ciemnoszarym blatem szafki, ale także doskonale uzupełnienia białą umywalkę. W ofercie są także modele wykończone na biało – warto je wykorzystać w monokolorystycznych łazienkach, tam gdzie dominuje biel oraz w kompozycjach, w których zastosowano białą ceramikę czy szklane elementy. Klasyka to baterie chromowane, które sprawdzą się zawsze.

Baterie umywalkowe DOKOS, czyli dobry design za małe pieniądzeFunkcjonalność ponad standard

Bateria umywalkowa DOKOS to niedroga i opłacalna inwestycja. Wykonana z najwyższej klasy mosiądzu będzie nam służyć przez długie lata. Dla mnie największym atutem baterii DOKOS jest bardzo łatwy system szybkiego montażu. Sprawia, że instalacja baterii zajmuje zaledwie kilka minut, nawet osobom którym obce są tajniki instalacji hydraulicznych, nie mają talentów „złotej rączki” i zaplecza w postaci specjalistycznych narzędzi. Dzięki systemowi szybkiego montażu nawet mój mąż poradził sobie bez problemów z instalacją tej armatury!

Bateria umywalkowa DOKOS jest również rozwiązaniem funkcjonalnym pod innymi względami – zapewnia łatwy wybór optymalnej temperatury i siły wypływu wody oraz precyzyjną regulację strumienia. Oszczędzaniu wody sprzyja także perlator z tworzywa sztucznego. Dodatkowo w komplecie otrzymujemy korek klik-klak oraz wężyki przyłączeniowe długości 40 lub 35 cm (ich długość zależy od wysokości baterii).

Ania W.

Redakcja Zobacz wszystkie wpisy

M jak mrówka

Redakcja kwartalnika "M jak mrówka", wydawanego przez PSB i ukazującego się w sieci sklepów PSB Mrówka. Przygotowanie każdego numeru poprzedzone jest nie tylko wyprawami do sklepów i w plener w celu poszukiwania nowinek technicznych i praktycznych rozwiązań do naszych domów, ale także dyskusjami na temat zasadności grubej warstwy izolacji cieplnej czy mody na ombre. Pomysłami i obserwacjami dzielimy się również na naszym blogu.

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *