Urządzanie

 • Dwukolorowa elewacja

  Dwukolorowa elewacja

  Monotonny, jednokolorowy tynk elewacyjny bardzo ożywi dodatkowa barwa dopełniająca. Dzięki takiemu kolorystycznemu połączeniu uzyskamy elegancki efekt dekoracyjny, podnoszący walory estetyczne budynku.

 • Tapeta w łazience

  Tapeta w łazience

  Eleganckie, bardzo wzorzyste i odporne tapety, których znajdziemy na rynku bez liku, możemy już stosować także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

 • Jak zamaskować rury c.o. w salonie

  Jak zamaskować rury c.o. w salonie

  Mieszkania na ostatnim piętrze w bloku z lat 70. mają charakterystyczne detale, które trudno nazwać ozdobnymi. Są to zakończenia pionów centralnego ogrzewania z charakterystycznymi zaworami odpowietrzającymi.

 • Aranżacja wnętrza pod skosem dachu

  Aranżacja wnętrza pod skosem dachu

  Przestrzeń pod dachem ma swój urok. Niestety nie jesteśmy w stanie w komfortowy sposób korzystać z całej powierzchni poddasza, zwłaszcza przy niskiej ściance kolankowej. Jak dobrze wykorzystać miejsce pod połacią?

 • fot. fotolia.com

  Jak pozbyć się mrówek z domu?

  Mrówki nie przeszkadzają nam dopóty, dopóki nie pojawią się w naszym domu. Niestety, jeśli w nim zagoszczą, są sporym kłopotem. Jednak są skuteczne sposoby na pozbycie się tych owadów.

 • Kuchenne-szafki-bezuchwytowe-3

  Kuchenne szafki bezuchwytowe

  W dużych kuchniach można sobie pozwolić na ekstrawaganckie formy zabudowy, wyspy, półwyspy, szafki wystające na środek pomieszczenia oraz stół jadalniany z licznymi krzesłami. W małej, każdy centymetr jest na wagę złota.

 • Zamaskowana szafa w przedpokoju

  Zamaskowana szafa w przedpokoju

  W małym metrażu zamaskowane szafki, pawlacze i zabudowy wnęki są jednym ze sposobów na stworzenie dyskretnie ukrytych przestrzeni przeznaczonych do przechowywania odzieży, sprzętów itp.

 • Podświetlane półki z płyt g-k

  Podświetlane półki z płyt g-k

  Rury doprowadzające instalacji centralnego ogrzewania, biegnące przy ścianie w mieszkaniu bloku, to prawdziwe wyzwanie podczas wykańczania wnętrz. W mojej sypialni ekipa remontowa zaproponowała ciekawe rozwiązanie.

 • Zlew kuchenny jak kamienny

  Zlew kuchenny jak kamienny

  Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż kupno kamiennego jest wybór zlewu z konglomeratu. Z własnego doświadczenia polecam tego typu zlewozmywak.

 • Kontrastowa fuga w łazience

  Kontrastowa fuga w łazience

  Spoina niekoniecznie musi być utrzymana w tej samej tonacji kolorystycznej, w jakie są płytki. Nie zawsze też niezbędne jest wybieranie fugi w stonowanym odcieniu. Wyraziste kolory odcinające się od powierzchni okładziny bardzo zdobią wnętrze.

Nie wiesz jak wykonać, jak wybrać? Planujesz remont? Przydatne porady znajdziesz na blogu M jak Mrówka
© 2015 Grupa PSB Handel S.A.

SERWIS M JAK MRÓWKA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES, KTÓRE UŁATWIAJĄ CI PRZEGLĄDANIE ZASOBÓW SERWISU. KORZYSTAJĄC Z serwisu M jak Mrówka WYRAŻASZ AUTOMATYCZNIE ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES.