Remonty

 • fot. Topex

  Wiertarka udarowa GRAPHITE – musisz to mieć!

  Wiertarka należy do najpopularniejszych urządzeń wykorzystywanych do wykonywania otworów. Warto wybrać taką, która będzie funkcjonalna i uniwersalna. Te warunki spełnia wiertarka udarowa GRAPHITE 58G725 o mocy 550 W.

 • Przebudowa kominka na działce

  Przebudowa kominka na działce

  Kupując działkę z wiekowym domem omija nas etap mozolnej budowy i wykańczania, co jest sporym atutem, jednak przebudowy oraz remonty wydają się nie kończyć. Pierwszą ważną inwestycją na moim letnisku był kominek.

 • Jak powstał pokój ogrodowy

  Jak powstał pokój ogrodowy

  W domu, do którego się wprowadziliśmy, był stosunkowo nieduży taras. Wchodziło się na niego z bocznego pokoju, poprzez wąskie drzwi balkonowe. Pokój, który równolegle przylegał na całej długości do tarasu nie miał z nim połączenia, jedynie jego okna wychodziły na taras. To była rzeczywistość do radykalnej zmiany.

 • Loggia do wchłonięcia

  Loggia do wchłonięcia

  Jeszcze niespełna 20 lat temu projekt domu w Polsce wydawał się tym ciekawszy i okazalszy, im więcej zawierał detali architektonicznych. Nawet prostą bryłę wzbogacano wielopłaszczyznowym dachem naszpikowanym różnej wielkości lukarnami i róźnokształtnymi kukawkami. Na ścianach budynku planowano zwykle balkon albo loggię, a najchętniej jedno i drugie.

 • Wymiana elewacji na drewnianym domu

  Wymiana elewacji na drewnianym domu

  Drewno jako okładzina zewnętrzna ma wiele uroku. Niestety wymaga regularnej konserwacji, a gdy już na nią za późno, nieodzownej wymiany na nowe deski.

 • Taras na gruncie z płyt betonowych

  Taras na gruncie z płyt betonowych

  Trwałe i wytrzymałe płyty betonowe nie muszą przypominać tradycyjnego chodnika. Z tego materiału wykonuje się wiele produktów imitujących drewno

 • Krzesła ogrodowe w nowym wydaniu

  Krzesła ogrodowe w nowym wydaniu

  Po kilku sezonach na otwartej przestrzeni, narażone na zmienne czynniki atmosferyczne meble ogrodowe niszczeją, pokrywają się patyną i ciemnieją. Po meblach drewnianych, szczególnie tych z gatunków drzew rodzimych, destrukcję widać najbardziej. Jak nadać im nowy wygląd?

 • Łazienka w detalach. Uwaga na wężyk!

  Łazienka w detalach. Uwaga na wężyk!

  By korzystać w sposób komfortowy z urządzeń sanitarnych, konieczny jest nie tylko zakup dobrych jakościowo umywalki, sedesu czy armatury. Liczą się detale, choćby takie jak elastyczne złącze gumowe znane wszystkim jako wężyk przyłączeniowy. Pamiętajmy o nim podczas remontu łazienki.

 • Wymiana okien w starym drewnianym domu

  Wymiana okien w starym drewnianym domu

  W wiekowej chacie z bali, tradycyjne okna jednoszybowe z czasem stały się nieszczelne i wypaczone. Postanowiliśmy z mężem wymienić je na nowe.

 • Remontujemy ściany – tapety papierowe

  Remontujemy ściany – tapety papierowe

  Odświeżanie ścian to mój patent na nowe wnętrza. Od paru lat moim faworytem w ich dekorowaniu stały się tapety. Jest ich tak dużo, że z powodzeniem można wybrać takie, które będą pasowały do charakteru i funkcji pomieszczenia. W pokojach doskonale sprawdzą się tapety papierowe.

Nie wiesz jak wykonać, jak wybrać? Planujesz remont? Przydatne porady znajdziesz na blogu M jak Mrówka
© 2015 Grupa PSB Handel S.A.

SERWIS M JAK MRÓWKA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES, KTÓRE UŁATWIAJĄ CI PRZEGLĄDANIE ZASOBÓW SERWISU. KORZYSTAJĄC Z serwisu M jak Mrówka WYRAŻASZ AUTOMATYCZNIE ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW COOKIES.